ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА!!!! Білобожницька сільська рада повідомляє,що з 9.00год. 25.05.2016р. до 17.00 год. 26.05.2016р. буде припинено газопостачання на ГРС Білобожниця,а саме : с.Білобожниця,с.Семаківці,с. Калинівщина,с.Мазурівка,с.Ридодуби,с.Білий Потік та с.Ромашівка.

15:30 20.05.2016

Вишиванка – символ Батьківщини, Дзеркало народної душі, В колисанці купані хвилини, Світло і тривоги у вірші.

Сьогодні українці відзначають День вишиванки. Вишиванка – один з найголовніших символів національної ідентичності українців. Вишиванка – не просто одяг, це щось дуже особисте, рідне, святе.Те, що зберігає наше коріння, ідивідуальність та розуміння себе.Цього року День вишиванки – свято української єдності. Вдягаємося у вишиванки та пишаймося разом!

10:47 19.05.2016

Наша шана,Наша пам"ять!!!!!

Все далі і далі відходить від нас та далека, жахлива війна, яка принесла стільки горя на українську землю, засіяла розпачем та бідою, змінила історію народів. Про тих, хто пройшов горнило Другої світової, про тих, хто не вижив.

14:30 11.05.2016

АТО

Білобожницька сільська рада надала матеріальна допомогу 14 учасникам АТО Білобожницької об"єднаної територіальної громади (с.Білобожниця,с.Семаківці,с.Білий Потік,с.Калинівщина,с.Ромашівка).

09:26 11.05.2016

30-річчя Чорнобиля

Чорнобиль… Вже три десятки років це слово проходить трагічним рядком в історії України та всього людства. Тисячі скалічених доль, але водночас невичерпна мужність та героїзм тих людей, які ціною власного життя і здоров’я зуміли зупинити Чорнобильське лихо та подарувати життя наступним поколінням.

16:44 10.05.2016

Біля монументу Героям Небесної Сотні в цей скорботний день зібралася громадськість села, священнослужителі, військові.

12:52 25.02.2016

21 лютого 216 року в селі Білобожниця відбувся мітинг-реквієм, приурочений другій річниці розстрілів мітингувальників на Євромайдані.

Біля будинку культури в цей скорботний день зібралася громадскість села, священнослужителі та військові. Всечесні отці разом з усіма присутніми молилися за загиблими мітингувальниками та вкотре словесно упом"янули про сміливі вчинки, звершені Героями Небесної Сотні у час жорстоких протистоянь на Євромайдані.

12:42 25.02.2016