Чортківське відділення Фонду соціального страхування

Перевірки обґрунтованості видачі лікарняних здійснюватиме Пенсійний фонд України

Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2023 №185 затверджено Порядок проведення особами, уповноваженими правлінням Пенсійного фонду України, перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, який набув чинності з 07 березня.

12:35 27.03.2023

Кількість нещасних випадків у 2022 році зменшилась у 2,5 раза

Найбільша кількість страхових нещасних випадків, без урахування гострих професійних захворювань, зареєстрована у м. Києві (12,1%), Дніпропетровській (10,9%), Львівській (6,8%), Одеській (5,9%), Донецькій (5,8%), Черкаській (5,3%), Київській (5,0%) та Волинській (4,9%) областях. Кількість травмованих осіб у цих областях складає 56,7% від загальної кількості травмованих по Україні.

12:35 27.03.2023

ФССУ працює над забезпеченням потерпілих медико-соціальними послугами після свого припинення

Фонд соціального страхування України продовжує напрацювання, аби забезпечити ефективне надання медико-соціальних послуг для потерпілих на виробництві після свого припинення. Нагадаємо, з 01 січня 2023 року триває реорганізація системи соціального страхування.

12:34 27.03.2023

У 2022 році Фонд виплатив 11,5 млрд грн страхових виплат потерпілим на виробництві та їх родинам

Понад 11,5 мільярда гривень страхових виплат було профінансовано Фондом соціального страхування України у минулому році. Мова про допомоги і компенсації, які Фонд виплачував потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членам їх родин.

12:33 27.03.2023

Кількість профзахворювань у 2022 році зменшилася на 15,6%

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 465 випадків хронічного професійного захворювання (отруєння) українських працівників. Порівняно з 2021 роком кількість встановлених профзахворювань зменшилась на 15,6%, або 456 випадків.

11:47 22.02.2023

43 українці загинули на роботі внаслідок сп’яніння

Робота в стані сп’яніння є частою причиною травм – навіть невеликий вміст алкоголю в крові, який не має явних зовнішніх ознак, зменшує швидкість реакцій, знижує уважність та прискорює стомлюваність.

11:46 22.02.2023

Середній розмір декретних допомог зріс на 15,6%

Кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах є оплачуваним. Зазвичай декретна відпустка триває 126 календарних днів, кожен з яких фінансується у розрахунку 100% середнього доходу працівниці.

11:46 22.02.2023

Допомога за день лікарняного зросла на 71 гривню за два роки

Допомога за час лікування компенсує працівникам втрачений заробіток та дозволяє зосередитись на одужанні. Навіть в умовах пандемії, а потім повномасштабного вторгнення виплати від Фонду соціального страхування України продовжували зростати.

11:45 22.02.2023

Фонд соціального страхування України завершив передачу справ потерпілих до Пенсійного фонду

У січні Фонд соціального страхування України завершив передачу справ про страхові виплати потерпілих на виробництві – загалом до Пенсійного фонду передано сотні тисяч особових справ в усіх регіонах. Це дозволить Пенсійному фонду забезпечити страховий захист близько 170 тисяч українців, які постраждалі внаслідок нещасних випадків на роботі або мають професійне захворювання, а також їх родин.

11:45 22.02.2023

ФССУ призначив 30,6 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – усі постраждалі працівники мають право на отримання ряду страхових виплат.

10:36 26.01.2023