Шепета Віктор Михайлович -
голова Білобожницької сільської ради

Народився 25 лютого 1984 року в м.Чортків Тернопільської області.Навчався  в Інституті менеджменту та економіки "Галицька Академія" у місті Івано -Франківськ. В 2007 році закінчив Івано - Франківський національно - технічний університет нафти та газу  і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій".

Трудова діяльність:
        З липня 2006 року по червень 2007 року помічник - консультант народного депутата України V скликання  Сивульського М.І.
     З листопада  2007 року по травень 2008 року помічник консультатнт народного депутата  України VІ скликання  Сивульського М.І.
        З червня 2008 року по грудень 2012 року помічник - консультант народного депутата України VІ скликання Сочки О.О.
        З грудня 2013 року по  травень 2014 року голова  Чортківської районної організації ВО "Батьківщина".
        З травня по вересень 2014 року голова Чортківської районної державної адміністрації.

З 01 грудня 2015 року по 24 листопада 2020 року голова Чортківської районної ради VII скликання.

Одружений.
        Дружина Шепета (Кабан) Наталія Орестівна, 16.07.1984 р.н. Начальник відділу містобудування , архітектури та житлово-комунального господарства Чортківської районної державної адміністрації.

Разом з дружиною виховує синів Мар‘яна та Валентина
                Проживає в місті Чорткові.

Білан Тарас Богданович -
заступник голови
Білобожницької сільської ради

Народився 11 червня 1976р.
Громадянин України.
1993р.- 1997р. -  студент, Тернопільський комерційний інститут, голова студентської ради, диплом з відзнакою.

Спеціальність: економіка підприємства.
1997р- 1998р. – служба в армії. Спорт-рота. Командир відділення. Автокранівник 5-ого розряду.
1999 - 2000р. -  Інститут післядипломної освіти Тернопільської Академії Народного Господарства. Спеціальність: фінанси.
Трудову діяльність розпочав у 1990р. в будівельній бригаді колгоспу ім. Ів. Франка помічником столяра та помічником будівельника.
2000р. – головний бухгалтер на станції технічного обслуговування
2001р.- навчався в США. Закінчив американську high-school по вивченні ангійської мови. Працював в американському ресторані. Пройшов всі щаблі від прибиральника до менеджера ресторану.
2003-2004р. Приватний підприємець.
2004р. – 2006р. працівник Управління державного казначейства в Тернопільській обл., голова профспілкового комітету.
2006р. – 2010р.  секретар Тернопільської міської ради, депутат Тернопільської міської ради п’ятого скликання.

2015р. – 2020р.  депутат Тернопільської міської ради сьомого скликання.

2015-2018р. – керівник Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь» Державного Концерну «УКРОБОРОНПРОМ»

Одружений. Дружина – Білан Тетяна Степанівна. Сини – Владислав та Максим