XXV сесія

Про затвердження меморандуму про співпрацю Білобожницької територіальної громади та гміною Терешполь (Республіка Польща) ( Меморандум про співпрацю Білобожницької громади та гміною Терешполь )

Про передачу громадянам безоплатно у власність земельної ділянки на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Білобожницької сільської ради за межами населеного пункту с. Джуринська Слобідка Чортківського району Тернопільської області

Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації

Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,2000 га. за межами населеного пункту с. Звиняч, Чортківського району Тернопільської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності під польовими дорогами, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення які знаходяться за межами населеного пункту села Ромашівка на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності під польовими дорогами, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення які знаходяться за межами населеного пункту села Джурин на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності по вулиці Королюка, 2 А в село Буданів, Чортківського району Тернопільської області

Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності за межами населеного пункту с. Буданів, Чортківського району Тернопільської області

Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на виготовлення технічної документації про нормативно грошову оцінку земель в межах населених пунктів територіальної громади.

Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення проектів землеустрою, зміна цільового призначення щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, з метою продажу права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону), розташованих за межами населених пунктів Білобожницької територіальної громади Чортківського району Тернопільської області.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої по вул. Шевченка 6 Б, с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області в оренду для обслуговування нежитлового комплексу (контора техвідділу).

Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення детального плану території (зміна цільового призначення земельної ділянки) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд по вул. С. Крушельницької, в с. Косів, Чортківського р-н, Тернопільської обл.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,9000 га. в оренду Данчишин Ользі Миколаївні для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Центральна, 23  в с. Семаківці, Чортківський район, Тернопільська область

Про передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населеного пункту села Буданів, Чортківського району Тернопільської області СГ ТзОВ «Ласковецький Бровар» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів села Ромашівка та села Джурин, Чортківського району Тернопільської області ПП «Агро-Спектр» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  ТОзВ «Калина Фармінг» за межами населеного пункту  с. Базар, Чортківський район, Тернопільська область

Про надання дозволу на уточнення координат земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Буданів Чортківського р-н. Тернопільської обл.

Про затвердження в новій редакції програми розвитку житлово-комунального господарства Білобожницької сільської ради на 2021-2025 роки.   ( П Р О Г Р А М А )

Про передачу міжбюджетного трансферту з Білобожницького сільського бюджету до Державного бюджету України.

Про внесення змін до програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних сил України.

Про затвердження додаткової угоди №1 до договору про міжбюджетний трансферт.

Про затвердження звіту про виконання Білобожницького сільського бюджету за І півріччя 2023 року( З В І Т )

Про внесення змін до програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов'язаних з діяльністю Білобожницької сільської ради на 2023 рік.  ( П Р О Г Р А М А )

Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки закладів охорони здоров'я первинного рівня Білобожницької сільської ради на 2022-2023 роки в новій редакеції.   ( П Р О Г Р А М А )

Про внесення змін до рішення сесії "Про Білобожницький сільський бюджет на 2023 рік" № 583 від 29.12.2022 року.