Чортківська філія Тернопільського ОЦЗ

Шукаєш роботу інженера? Є вакансії

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи зараз пропонують майже 30 вакансій інженерів різних спеціалізацій. Роботодавці області шукають 3-х інженерів-конструкторів, мають по 2 вакансії інженерів з комп'ютерних систем, інженерів з проектно-кошторисної роботи, інженерів з охорони праці, інженерів-проектувальників. Також потрібні інженери: із звукозапису, з пожежної безпеки, з ремонту та обслуговування стоматологічного обладнання, з якості, мережі стільникового зв'язку, будівельник, електронік, програміст; головні інженери в сільськогосподарській галузі та в управлінні нерухомим майном. Є робота для інженерів у лікарняних закладах, на підприємствах роздрібної торгівлі залізними виробами, будівельними матеріалами та виробництві олії і тваринних жирів. Зарплата до 30 тис. грн на місяць.

14:05 13.02.2024

Як ветерану з Тернопільщини отримати грант на власну справу?

З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць. Отримати грант можуть громадяни України з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя.

04:10 13.02.2024

Служба зайнятості Тернопільщини допомагає ветеранам

З початком вторгнення росії в Україну життя наших громадян розділилося на «до» та «після». Багато українців набули статусу учасників бойових дій. Служба зайнятості допомагає нашим захисникам адаптуватися до мирного життя, знайти своє місце на ринку праці. Гранти на розвиток власного бізнесу.

08:55 01.02.2024

Шановні роботодавці! Потрібні працівники – зверніться у службу зайнятості !

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства чи приватного бізнесу. Розумно підібраний штат кваліфікованих працівників дає змогу реалізувати найсміливіші плани та проєкти.

08:52 15.12.2023

На Тернопільщині більше 300 бізнес-проєктів реалізовують грантоотримувачі за програмою єРобота, серед них є й учасники бойових дій

Державна служба зайнятості супроводжує реалізацію урядового проєкту єРобота за напрямками "Власна справа" і "Грант для ветеранів та їх подружжя" на створення або розвиток власного бізнесу. Основна вимога їх надання – створення нових робочих місць. "Власна справа"

10:42 28.11.2023

Шукаєш роботу баристи, бармена, офіціанта, кухара чи кухонного робітника? Є 90 вакансій

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості зараз зареєстровано майже 90 таких вакансій ( в тому числі за даними Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості – є потреба в 4 кухарах, 1 кухонному робітнику).

08:50 21.11.2023

І робота, і житло! На Тернопільщині є вакансії з можливістю проживання

Роботодавці Тернопільської області зараз мають 26 вакансій з наданням житла. Потрібні кухарі, бармени, офіціанти, кухонний робітник, охоронники, електрозварник ручного зварювання, машиніст сушильної установки, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, водії навантажувачів, моторист бетонозмішувальних установок, швачки, різьбяр по каменю, комплектувальник товарів, робітник по догляду за тваринами, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, підсобні робітники.

12:31 14.11.2023

«Укрзалізниця» запрошує на роботу - є 10 вакансій

4 листопада  - День залізничника України. Ми дякуємо працівникам Укрзалізниці за нелегку, а, подекуди, небезпечну, самовіддану працю із забезпечення перевезень пасажирів. Миру Вам, здоров’я, добробуту, родинного затишку!

15:30 08.11.2023

Півтори сотні жителів Тернопільщини скористалися реальним шансом легального заробітку

Одна з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організація громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам певної громади, проводяться на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях та фінансуються за кошти: місцевих бюджетів, роботодавців, для яких роботи виконуються, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, включаючи виплату як основної, так і додаткової зарплати.

15:30 23.10.2023