Відбулися заходи присвячені  Міжнародному дню захисту дітей

Відбулися заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав наших дітей на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля, на захист від насилля і експлуатації. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.

14:35 06.06.2016

Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

14:32 01.06.2016

Останній дзвоник – незабутнє свято!!!

Сьогодні свято для всіх школярів!!!                                 Останній дзвінок!!!! Попереду літо і канікули- щаслива мить!!!!Але для багатьох прийшов час прощатися зі школою. Залишаються позаду  шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.

10:09 27.05.2016