ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 16.04.2023 09:54

Сьогодні, 16 квітня 2023 року, Україна вже другий рік зустрічає Великдень в умовах воєнного стану.

За рік ми стали ще впевненішими, сильнішими та відданішими. Буденною справою для нас стала максимальна всебічна допомога нашим Збройним Силам, що героїчно виборюють цілісність та державний суверенітет України.

Перш за все й вітаємо зі світлим святом цих незламних воїнів, завдяки яким ми маємо можливість сьогодні освятити великодні кошики і славити Христове Воскресіння у нескореній країні! Нехай Господь оберігає Вас, і додає наснаги у великій боротьбі!

Також вітаємо прихожан і настоятелів Православної та Греко-католицької церков нашої громади! Нехай Воскреслий Христос дарує Вам натхнення для активної допомоги нашим воїнам, та наповнить вірою і надією у те, що незабаром Воскресне й Україна, відродивши на своїх теренах велич козацької держави!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

З повагою, сільський голова Віктор ШЕПЕТА.