МАСШТАБНИЙ БЛАГОУСТРІЙ НА ЦВИНТАРІ СЕЛА КОСІВ

Дата: 15.04.2023 14:54

Серйозною проблемою на Косівському цвинтарі були старі високорослі дерева, які загрожували падінням на місця поховань, і з приводу цього, викликали численні звернення жителів села щодо побоювань за цілісність могил.

Вирішити дану проблему зголосилось ПАП "ДЗВІН", яке спрямувало будівельну бригаду чисельністю близько 20 чоловік під керівництвом Івана Верещука.

Шість днів бригада впорядковувала сільський цвинтар, використовуючи автомобільний кран та автомобільну вишку, які надало ПАП "ДЗВІН", а також телескопічний навантажувач JCB, який надав ФОП Ігор ФЕНИК. Загалом було зрізано 26 дерев.

Значну проблему викликали дві особливо рослі тополі, висотою близько 20-ти метрів. Для їх зрізання ПАП "ДЗВІН" найняло чотирьох альпіністів, які відмінно впорались із завданням.

Фото без опису Фото без опису

Крім того, за бюджетні кошти Білобожницької сільської ради було закуплено 57 тон щебеню, за допомогою якого було впорядковано доріжку, що веде від центрального входу.

Фото без опису Фото без опису

Висловлюємо щиру подяку директору ПАП "ДЗВІН" Василю ГРАДОВОМУ за вирішення проблеми, яка довгий час викликала занепокоєння у жителів! Дякуємо за Ваш безцінний вклад у розвиток громади, та щедру допомогу по благоустрою!