Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Розпорядок роботи Головного управління та графік особистого прийому громадян

Сервісні центри Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Перелік відділень АТ «ОЩАДБАНК» в Тернопільській області

Графіки прямих телефонних "гарячих ліній" в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Телефони «гарячих ліній» сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області для консультування громадян з питань пенсійного забезпечення

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ!

12:12 15.06.2022

ПРО ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ

1. 30 квітня 2022 року набув чинності Закон України від 15.02.2022 р. №2040-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» (далі – Закон 2040). Що змінилося у правилах індексації пенсій згідно з цим законом?

14:56 09.06.2022

Щодо проведення спеціальних перевірок до перемоги України над російською федерацією

Відповідно до ч. 1 ст. 56 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком, проводиться спеціальна перевірка.

15:31 18.05.2022

Вебпортал Пенсійного фонду України — зручна форма отримання індивідуальних послуг громадян

В умовах цифрової трансформації суспільства актуальності набуває використання цифрових технологій в органах Пенсійного фонду України. Активно відбувається розвиток і впровадження цифрових технологій та форм доступу до баз даних. Цифровізація надає широкі можливості для трансформації системи публічного управління, зокрема, у сфері надання адміністративних послуг. Сьогодні громадяни мають можливість отримувати послуги, які надають органи державної влади та місцевого самоврядування дистанційно з допомогою кваліфікованого електронного підпису.

11:42 05.05.2022

Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно дотримання обмежень щодо запобігання корупції під час участі у обороні України

Згідно з Указом Президента України від 24.02.2022 № 65/2022, затвердженим Законом України від 03.03.2022 № 2105-IX, оголошено проведення загальної мобілізації.

11:41 05.05.2022

1. Щодо необхідності декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані стосовно майна та грошових коштів, отриманих з 24.02.2022 суб’єктом декларування та членом його сім’ї від третіх осіб для допомоги силам безпеки та оборони України та (або) особам, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.

11:40 05.05.2022

Щодо подання декларації «кандидата на посаду» та проведення спеціальної перевірки

Відповідно до ч. 3 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон) особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у п. 1, пп. «а» п. 1, ч. 1 ст. 3 Закону до призначення на посаду подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

11:38 05.05.2022

Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рах

Відповідно до пункту 3 частини 6 статті 13-1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон) основними завданнями уповноважених підрозділів (уповноваженої особи) є, зокрема, надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції.

11:36 05.05.2022

За які періоди враховується заробіток особи при обчисленні пенсії?

Розмір пенсії за віком, який визначається відповідно до Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058) у кожної особи свій індивідуальний, оскільки залежить від:

11:35 05.05.2022