Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Зміни щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що з 10 червня 2021 року набирає чинності Закон України від 5 лютого 2021 року № 1217-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі".

08:21 11.06.2021

Поновлення виплати пенсії, на виплату якої пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини

Законодавством передбачено, що пенсія виплачується щомісяця, не пізніше 25 числа місяця, за який її виплачують, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України через поштові відділення або через установи банків.

08:32 09.06.2021

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01.04.2021 РОКУ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що з 1 квітня, без додаткового звернення до органів Пенсійного фонду, проводиться перерахунок пенсій особам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, або менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення/попереднього перерахунку пройшло не менше 2-х років.

08:11 07.06.2021

Електронний реєстр листків непрацездатності функціонуватиме по-новому

Пенсійний фонд України повідомляє про заплановане з 01 червня 2021 року поетапне впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що передбачено Порядком організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2021 року № 323 (далі – Порядок).

08:14 03.06.2021

Про виплату пенсій та грошової допомоги з 01 вересня 2021 року

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою запровадив конкурсний відбір надавачів послуг з доставки пенсій та грошової допомоги за місцем проживання одержувачів. На сьогодні їх надає АТ „Укрпошта" на монопольних умовах.

08:32 17.05.2021

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01.04.2021 РОКУ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

08:22 17.05.2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільської області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

13:57 19.04.2021

Із 1 квітня допомогу на поховання органи Пенсійного фонду України виплачують лише на банківський рахунок

Відповідно до Порядку виплат пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1596  визначено механізм виплати, зокрема, допомоги на поховання і сум пенсій, грошової допомоги, недоотриманих у зв’язку із смертю одержувача, шляхом зарахування на поточні рахунки осіб, які мають право на отримання таких виплат, в уповноважених банках.

09:35 05.04.2021

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного  пенсійного страхування надає  можливість забезпечити страховий стаж і створити умови для збільшення розміру майбутньої пенсії громадян.

08:45 30.03.2021

Із привітаннями довгожительці Чорткова!

Довгожителі – це жива історія краю. Уклін їхній життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед лихоліттями війни. У ці весняні дні, іще одна жителька Тернопільщини, а саме Шумка Євгенія Онуфріївна із міста Чорткова відзначила 100-річний ювілей.

09:05 22.03.2021