Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Із 1 квітня допомогу на поховання органи Пенсійного фонду України виплачують лише на банківський рахунок

Відповідно до Порядку виплат пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1596  визначено механізм виплати, зокрема, допомоги на поховання і сум пенсій, грошової допомоги, недоотриманих у зв’язку із смертю одержувача, шляхом зарахування на поточні рахунки осіб, які мають право на отримання таких виплат, в уповноважених банках.

09:35 05.04.2021

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного  пенсійного страхування надає  можливість забезпечити страховий стаж і створити умови для збільшення розміру майбутньої пенсії громадян.

08:45 30.03.2021

Із привітаннями довгожительці Чорткова!

Довгожителі – це жива історія краю. Уклін їхній життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед лихоліттями війни. У ці весняні дні, іще одна жителька Тернопільщини, а саме Шумка Євгенія Онуфріївна із міста Чорткова відзначила 100-річний ювілей.

09:05 22.03.2021

Індексація пенсій з 01 березня 2021 року

Відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2021 № 127 Головним управлінням з 1 березня цього року проведено перерахунки пенсій, із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,11. Підвищення отримають такі категорії пенсіонерів:

09:03 22.03.2021

Детінізація трудових відносин та заробітної плати

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення. “Тіньова“ зайнятість послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. У страховий стаж враховуються лише ті періоди роботи, у яких проводилось нарахування та, за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати в сумі не меншій мінімального страхового внеску, що і визначено статтею 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

09:01 22.03.2021