Рішення 3 3. Про умови оплати праці Білобожницького сільського голові Чортківського району Тернопільської області Шепети В.М.

Білобожницька  сільська рада

Чортківського району

Тернопільської області

Восьме скликання

Перша сесія

РІШЕННЯ

26 листопада  2020 року                                                                            3

с. Білобожниця

Про умови оплати праці Білобожницького сільського

голові Чортківського району

Тернопільської області Шепети В.М.

Керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Українi» (зі змінами), статтями 14, 15, 21, 22 Закону України «Про службу в органах мiсцевого самоврядування» (зі змінами), постановами Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25 березня 2016 р. № 229 «Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби», вiд 15 червня 1994 року  № 414 «Про види, розміри i порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці» та вiд 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працiвникiв апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Білобожницька сільська рада

ВИРIШИЛА:

1. Встановити Шепеті Віктору Михайловичу, Білобожницькому сільському голові, з 26 листопада 2020 року  наступний порядок оплати праці:

1) Посадовий оклад згідно зі штатним розписом;

2) Доплата за 5-й ранг посадової особи місцевого самоврядування;

3) Щомісячна надбавка за вислугу років в розмірі 20 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

4) надбавка за виконання особливо важливої роботи у розмiрi 50 вiдсоткiв посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

2. Надавати щорiчно Шепеті В.М. матерiальну допомогу для вирiшення соцiально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданнi щорiчної вiдпустки у розмiрi середньомiсячної заробiтної плати.

3. За наявностi дозволу на провадження дiяльностi, пов’язаної з державною таємницею, наданого вiдповiдно до законодавства про державну таємницю, виплачувати Шепеті В.М. надбавку до посадового окладу залежно вiд ступеня секретностi iнформацiї.

4. Для здійснення виплат, передбачених пунктами 2, 3 рішення, видаються вiдповiднi розпорядження сільського голови.

Білобожницький сільський голова                                      Віктор ШЕПЕТА