Депутатський корпус VIII скликання

1 Годинюк Василь Михайлович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянин України, народився 10.01.1973 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", безробітний, місце проживання: с.Полівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
1 Голодун Андрій Антонович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянин України, народився 26.05.1983 р., освіта вища, безпартійний, Чортківське відділення АТ КБ "Приватбанку", Директор банку, місце проживання: м.Чортків.Чортківський р-н, Тернопільська обл.
1 Гулей Василь Михайлович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 11.12.1960 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: с.Базар, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
1 Смеречинська Лідія Ігорівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.11.1980 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Степ-М", Менеджер, місце проживання: с.Полівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
2 Блаженко Андрій Степанович Самовисування Громадянин України, народився 07.12.1986 р., освіта вища, безпартійний, безробітний, місце проживання: с.Джурин, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
2 Горбаль Марія Володимирівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 18.10.1973 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Власник ПП "АГРО- СПЕКТР", місце проживання: м.Чортків, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
2 Керничний Віталій Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 16.03.1987 р., освіта вища, безпартійний, безробітний, місце проживання: с.Джурин, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
3 Бобко Ігор Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 03.05.1962 р., освіта вища, безпартійний, ПП Бобко І.В., Приватний підприємець, місце проживання: с.Мазурівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
3 Лесик Лідія Антонівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.01.1968 р., освіта вища, безпартійна, Білобожницька ЗОШ І – ІІІ обл., Директор школи, місце проживання: с.Білобожниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
3 Мазур Ігор Михайлович Політична партія "Українська Галицька Партія" Громадянин України, народився 08.11.1975 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Білобожниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
3 Сеньків Ірина Мирославівна Політична партія "Українська Галицька Партія" Громадянка України, народилася 15.02.1976 р., освіта вища, безпартійна, Білобожницька сільська рада, секретар, місце проживання: с.Білобожниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
4 Білас Ігор Леонідович Самовисування Громадянин України, народився 27.05.1975 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Білий Потік, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
4 Марцинів Богдан Васильович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Громадянин України, народився 22.10.1990 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Гідрологічна станція м.Чортків, Технік-гідролог, місце проживання: с.Ридодуби, Чортківський р-н, Тернопільської обл.
4 Фінковський Любомир Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 19.03.1973 р., освіта вища, безпартійний, Церква св. Архістратига Михаїла с.Калинівщина та церква св.Тройці в с.Семаківці, Настоятель церкви, місце проживання: м.Чортків, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
5 Задорожна Надія Василівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 16.11.1968 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Косівська сільська рада, діловод, місце проживання: с.Косів, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
5 Зарівний Михайло Богданович Самовисування Громадянин України, народився 20.11.1972 р., освіта вища, безпартійний, ПСП Захід-Агро, директор, місце проживання: с.Ромашівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
5 Штиник Надія Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.02.1973 р., освіта вища, безпартійна, начальник відділу соціального захисту населення Білобожницької сільської ради, місце проживання: с.Косів, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
6 Бойко Іван Богданович Політична партія "Українська Галицька Партія" Громадянин України, народився 30.11.1967 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Чортків, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
6 Ткачук Михайло Васильович Самовисування Громадянин України, народився 13.06.1968 р., освіта вища, безпартійний, Церква різдва Пресвятої Богородиці с.Звиняч, Настоятель церкви, місце проживання: с.Звиняч, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
7 Заверуха Іван Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянин України, народився 14.03.1964 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", пенсіонер, місце проживання: с.Буданів, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
7 Олійник Василь Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 27.02.1975 р., освіта вища, безпартійний, с.Буданів ПЦУ "Пресвятої Покрови Божої Матері", священнослужитель, місце проживання: с.Буданів, Чортківський р-н, Тернопільська обл.
7 Яцків Ольга Омелянівна Політична партія "Українська Галицька Партія" Громадянка України, народилася 27.10.1974 р., освіта вища, член Політичної партії "Українська Галицька Партія", Директор Центру культури і дозвілля с.Довге, співзасновник ГО "Країна нашої мрії", місце проживання: с.Буданів, Чортківський р-н, Тернопільська обл.