A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Трудові права донорів крові

Хто може бути донором крові? Донором крові або плазми крові може бути кожен дієздатний громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження у медзакладі перед здачею крові і немає протипоказань, визначених МОЗ України.

12:30 15.06.2022

Безоплатна правова допомога поруч

Закон України  «Про безоплатну правову допомогу» визначає зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та порядок надання такої допомоги, державні гарантії щодо її надання .

12:31 09.06.2022

Чому суд скасував стягнення аліментів з батька?

Після розлучення батьків питання виховання та утримування дітей до їхнього повноліття є обов’язком батька та матері, незалежно від того, з ким залишилися проживати діти. Той з батьків, що проживає окремо, має брати участь у їх утриманні. Якщо аліменти не сплачуються добровільно -  питання сплати аліментів вирішується судом.

12:30 09.06.2022

Зберігання трудових книжок під час війни

Війна диктує роботодавцям особливі вимоги до зберігання документів, зокрема трудових книжок. Цілком зрозумілі побоювання співробітників щодо надійності такого зберігання, враховуючи те, як швидко й жахливо розвивалися події на початку російської агресії. Що з цього приводу говорить законодавство?

10:27 31.05.2022

Змінилася назва вулиці: чи треба переоформляти документи

Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.

10:16 20.05.2022

Комендантська година (заборонений час)

Комендантська година (заборонений час) – заборона військовим комендантом в певний час доби і на певний час перебувати на вулицях та в громадських місцях мешканцям певного населеного пункту, де встановлено Президентом України воєнний (надзвичайний) стан.  

10:12 20.05.2022

Простій чи призупинення дії трудового договору?

В умовах воєнного стану відбуваються швидкі зміни законодавчих норм. Не обійшлося і без змін у трудовому законодавстві. Розповідаємо, що таке простій та чим він відрізняється від призупинення дії трудового договору

10:05 20.05.2022

Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» внутрішньо переміщені особи  мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складенні документів процесуального характеру.

09:32 10.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано