XVIII сесія

1. Про затвердження звіту провиконання білобожницького сільського бюджету за 2022 рік.      (Звіт)

3. Про затвердження в новій редакції "Програми розвитку житлово-комунального господарства Білобожницької сільської ради на 2021-2025 роки" (Програма)

4. Про внесення змін до рішення "Про Білобожницький сільський бюджет на 2023 рік" №583 від 29.12.2022р.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під проектними польовими дорогами).

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність (в оренду) земельних ділянок на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

7. Про надання дозволу Релігійній громаді "Парафії Святого Миколая с.Полівці Чортківського району Тернопільсько-Теребовлянської Єпархії православної церкви України" на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  постійне користування в селі Полівці Чортківського району Тернопільської області

8. Про внесення змін в рішення №558 від 17 листопада 2022 року "Про продаж на земельнихї торгах права оренди на земельну ділянку для розміщення та експлуатації об єктів дорожнього сервісу площею 0,,0856га с.Білобожниця Чортківського району Тернопільської області.

9. Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення детального плану території (зміна цільового призначення земельної ділянки) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд по вул.Л.Українки, в с.Білобожниця, Чортківського району Тернопільської області.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

11. Про роботу старостів за 2022 рік.

12. Різне.