VII сесія

Про звернення депутатів Білобожницької сільської ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування

Про затвердження переліку доріг для проведення  ремонту на території Білобожницької сільської ради ( Додаток №1 До рішення сесії Білобожницької сільської ради  №____  від _____ листопада 2021 р. )

Про прийняття «Програми розвитку та фінансової підтримки закладів охорони здоров’я первинного рівня Білобожницької сільської ради на 2021 рік» в новій редакції

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передача їх громадянам у власність на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

Про передачу громадянам безоплатно у власність земельної ділянки на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

Про вилучення земельних ділянок, що знаходилась у користуванні громадян

Про  затвердження комісійного акту щодо не порушення межі земельної ділянки площею 0,1458 га. в селі Полівці Юрик Івану Володимировичу

Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення детального плану території, зміна цільового призначення частини земельної ділянки, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд по вул. Центральна, 4 в с. Базар, Чортківського р-н, Тернопільської обл.

Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення детального плану території, для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд по вул. Середня в с. Джурин, Чортківського р-н, Тернопільської обл.

Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення детального плану території для індивідуального садівництва в с. Папірня, Чортківського р-н, Тернопільської обл.

Про надання дозволу на виготовлення технічнної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду,  за адресою: вул. Лесі Українки, 56-А, с. Білобожниця, Чортківський район Тернопільська область

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0096 га. в оренду ВАТ «Тернопільобленегро» (ЗТП-413) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в селі Білобожниця, Чортківський район, Тернопільська область

Про надання дозволу Городецькій Марії Михайлівні на викуп земельної ділянки площею 0,4382 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул. І. Франка, 22-А в с. Косів, Чортківського району Тернопільської області

Про передачу у комунальну власність земельної  частки (паю)  Білобожницькій  сільській раді на землях колишнього  ААГ ім. І. Франка  на території  с. Полівці  Чортківського району Тернопільської області

Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку для ведення фермерського господарства площею 18,0363га. с. Полівці, Чортківського району Тернопільської області (за межами населеного пункту)

Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку для ведення фермерського господарства площею 18,0362га. с. Полівці, Чортківського району Тернопільської області (за межами населеного пункту)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва СтзОС «Ласковецький Бровар» вул. Хмельницького Б.,    104-А за межами населеного пункту с. Буданів, Чортківський район, Тернопільська область

Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації

Про присвоєння старостам рангів посадових осіб місцевого самоврядування

Про затвердження "Програми фінансової підтримки КНП Буданівський обласний заклад з надання психіатричної допомоги Тернопільської обласної ради на 2021-2022 роки"

Про затвердження договору

Про внесення змін до рішення сесії "Про Білобожницький сільський бюджет на 2021 рік" №67 від 31.12.2021р.