"Всесвітній біг заради гармонії"

26 серпня, Тернопільською областю  пройшла міжнародна естафета "Всесвітній біг заради гармонії"Маршрут проходив через всю Тернопільщину, першим зустрів Кременець , Тернопіль, Бучач, Борщів, Заліщики, далі естафета пройде іншими областями і перейде на територію Молдови.

10:58 30.08.2016

Агітаційно-пропагандиська робота.

29 серпня в с.Білобожниця  проводилась агітаційно-пропагандиська робота працівниками Чортківського ОМВК про контрактну службу.

14:16 29.08.2016

Пам'ятаймо загиблих

Я похований під Іловайськом.  Пам’ятайте-бо , люди, про це! Я боровся, як міг,не здавався, щоб прорвати вороже кільце.

22:21 28.08.2016

З метою здійснення контролю за фактичним станом готовності навчальних закладів Білобожницикої ОТГ  до роботи в новому 2016-2017 н. р. та в осінньо-зимовий період 23 серпня 2016 року та у відповідності до розпорядження сільського голови Греськіва Я.Л. від 20.08.2016 №66/7-10 «Про вивчення стану готовності навчальних закладів громади до початку 2016-2017 навчального року» відбувся об’їзд шкіл  комісією, яку очолив  голова ОТГ Греськів Я.Л. У складі комісії начальник відділу освіти, молоді та спорту Грицик Г.Я., сільські голови с.Ромашівка Кастранець Б.Я., с.Ридодуби Огаль Я.Л.,  Гуцул Оксана Миколаївна - начальник відділу Державного  нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Чортківському районі, Чайчук Оксана Тимофіївна - Завідувач Чортківського міськміжрайонного відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Слободян Н.Б.

15:13 25.08.2016

З Днем Незалежності, друзі!

Так мало, але водночас так багато... За 25 років наша країна переживала різні історичні моменти, але найголовніше - ми не зламалися. І не зламаємося ніколи!

10:53 24.08.2016