ОНОВЛЕНО СТОЛОВІ НАБОРИ У ШКОЛАХ І САДОЧКАХ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 31.05.2023 12:57

Найважливішим фактором працездатності організму є здоров'я. «Здоров'я - це капітал, даний нам не тільки природою від народження, але і тими умовами, в яких ми живемо». «Здоров'я дітей - багатство нації».

Не менш важливим є також підвищення рівня естетичного виховання сучасних дітей. Сприйняття привабливих предметів і явищ приносить людині величезне задоволення. Можна навіть зазначити, що ці предмети «пестять наші очі і слух». Естетичне виховання - найважливіша сторона виховання дитини. Це організація життя і діяльності дітей, що сприяє розвитку естетичних почуттів, формуванню уявлень і знань про прекрасне в житті і мистецтві, естетичних оцінок і ставлення до всього, що нас оточує. Взаємодіючи з естетичними явищами життя і мистецтва, дитина розвивається.

Формування естетичного смаку здійснюється багатьма засобами. Одним із таких засобів є побутове середовище у житті дитини, предмети побуту, які її оточують. Саме тому, з метою формування у дітей естетичних смаків, за кошти місцевого бюджету було закуплено посуд для харчоблоків закладів загальної середньої та дошкільної освіти Білобожницької громади на суму 100 000 грн.

Продовжуємо дбати про здоров’я молодого покоління!