Зі святом Святої Трійці, друзі!

Зі святом Святої Трійці, друзі! Нехай це свято надихає вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому!

22:36 04.06.2017

18 травня – Всесвітній день вишиванки. Свято національної єдності. Святкуймо разом!

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Так скалось, що в Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Вона настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся навіть спеціальне свято – день вишиванки

08:56 18.05.2017

Прим"єра казки "Лис Микита".

14 травня у с. Калинівщина відбулася прем'єра казки " Лис Микита". Вистава була підготовлена в рамках плану соціокультурної роботи місцевої бібліотеки. Юні аматори вміло відтворили зміст однойменої казки Івана Франка, цим самим показавши ототожнення тваринного і людського світу, адже казкові персонажі нагадали нам про усі прагматичні риси характеру сучасної людини. Театралізована вистава немов би нагадала про всі підлі якості і застерегла "...нехай кожен із нас знає, що й в людей таке буває".

11:14 17.05.2017