Дата: від до Скинути

Рішенням виконкому затверджено графік роботи закладів культури Білобожницької громади

28 січня 2021 року, за дорученням сільського голови Віктора Шепети на виконавчому комітеті сільської ради затверджено графік роботи закладів культури (клубних та бібліотечних установ) Білобожницької сільської ради. З метою забезпечення ефективної роботи працівників закладів культури, які функціонують на території Білобожницької сільської ради, здійснення контролю за їх діяльністю, керуючись ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

09:25 09.02.2021

Пролунала гучна коляда в Білобожницькій громаді

У неділю, 8 лютого 2021 року, вже традиційно на Центральній площі села Білобожниця, відбувся святковий концерт «Відгомін Різдвяних дзвонів». Який символізує завершення святкування зимових свят та щорічне прощання з колядою, адже в народі кажуть: «Прийшов Предтеча і забрав свята на плечі».

14:53 08.02.2021

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Відділ соціального захисту населення Білобожницької сільської ради повідомляє, що 2021 році Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, передбачено кошти на придбання житла для внутрішньо переміщених осіб. Крім того, Верховна Рада України  ратифікувала угоду між Урядом України і Урядом Німеччини щодо залучення котів від німецького державного банку розвитку для надання пільгових кредитів на житло для внутрішньо переміщених осіб. Завдяки цій угоді внутрішньо переміщені особи зможуть отримати пільгові кредити на  прийняте в експлуатацію житло.

09:55 08.02.2021

Інструктивно-методична нарада з питань проведення ЗНО

4 лютого 2021 року  у відділі освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради була проведена інструктивно-методична нарада щодо реєстрації  на зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. У заході взяли участь особи, які координують питання реєстрації на ЗНО у закладах освіти.

20:59 04.02.2021

Чортківський Військовий Комісаріат запрошує на військову службу за контрактом!

Чортківський міський об’єднаний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом. Приймаються громадяни України  віком від 18 до 45 років ( в особливий період до 60 років ).

13:00 01.02.2021

МІНЕКОНОМІКИ ПРОВЕДЕ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ

Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена проводитимуть низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а саме: податкові і митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади.

10:25 01.02.2021