Дата: від до Скинути

Оповіщення населення Білобожницької громади у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Рішенням виконавчого комітету Білобожницької сільської ради, затверджено заходи  з питань оповіщення населення (цивільний захист). Відповідно до цього рішення кожну останню середу місяця о 15:00 год., проходитимуть звукові оповіщення цивільного захисту у кожному населеному пункті Білобожницької громади. Відповідальними за проведенням із включенням серени є старости сіл, діловоди та працівники будинків культури, сільських клубів, керівники закладів освіти.

09:01 29.03.2021

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО БЛАГОУСТРОЮ КЛАДОВИЩ: КОСІВ, БАЗАР.

Сьогодні продовжено благоустрій кладовищ населених пунктів Білобожницької громади. Роботи тривають навіть не дивлячись на погодні умови. Староста с. Косів разом з КП «Білобожниця» та місцевими жителями розчищали зарослі, зрізали кущі та дерева на території цвинтаря.

21:14 24.03.2021

«Подаруй троянду – Лесі Українці»: Білобожницька громада оголошує акцію.

З ініціативи сільського голови Віктора Шепети, з нагоди 150-річчя від Дня народження громадської діячки, поетеси Лесі Українки та ювілейного року в честь її уродин, в Білобожницькій громаді пройде акція під гаслом: «Подаруй троянду – Лесі Українці»!

19:06 22.03.2021

Працюємо на благо громади!

Білобожницька сільська рада повідомляє, що згідно оголошення, 15 березня 2021 року, на роботу було прийнято електрика.

11:09 22.03.2021

Розпочато роботу по наведенню благоустрою на території громади.

Білобожницька сільська рада повідомляє, що згідно доручення сільського голови Віктора Шепети, до Великодніх свят планується робота по наведенню благоустрою на територіях цвинтарів, шкіл, дитячих садочків, клубів, пам’ятних знаків та узбіч населених пунктів Білобожницької громади.

18:50 19.03.2021

За самовільну зрізку дерев та зелених насаджень чекає штраф!

Білобожницька сільська рада, повідомляє, що рішенням комісії за самовільну зрізку дерев передбачено штраф. Для прикладу, згідно останнього рішення комісії, громадянином с. Косів було сплачено до місцевого бюджету 1290 грн. штрафу за самовільно зрубане дерево.

12:41 19.03.2021