У БІЛОБОЖНИЦІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ІЗ МАТЕРЯМИ ТА ДРУЖИНАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ГРОМАДИ

Дата: 14.05.2024 15:08

День матері покликаний вкотре нагадати нам про значущість мами в українському суспільстві. Своєю любов'ю українські матері виховують справжніх Героїв, які стійко відстоюють рідну землю в боротьбі з лютим окупантом.

У приміщенні Білобожницького Будинку культури відбулася зустріч із матерями та дружинами загиблих Героїв Білобожницької громади.

Фото без опису Фото без опису

Працівники культури громади спільно із Джуринською мистецькою школою та учнями й ученицями Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували художні номери, якими вшанували матерів загиблих Героїв та матерів їхніх дітей – дружин.

Фото без опису Фото без опису

Голова Білобожницької громади Віктор ШЕПЕТА висловив слова щирої подяки й підтримки рідним Героїв та на знак глибокої шани і поваги вручив кожній жінці обрус, як символ єдності та духовної незборимості родинного кола. Ці обруси скріплюватимуть сімейні вузли, адже вони будуть покривати столи, за якими родичі Героїв збиратимуться для вшанування пам’яті полеглих.

Ми також віримо, що якомога швидше настане той момент, коли ці обруси застелятимуть столи в день української перемоги. За цими столами будуть згадані ті, які заплатили власним життям за вільну й незалежну Україну.

Дякуємо за Героїв!

Назавжди в наших серцях!