ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 12.05.2024 08:56

Сьогодні, 12 травня, в Україні відзначають День Матері.

Цей весняний день покликаний, щоб вшанувати наших Берегинь, хранительок сімейного вогнища, наших добрих та водночас незламних і жертовних матерів. В Україні цей день уособлює в собі три найдорожчі образи: Матері Божої, Неньки-України і рідної земної мами.

Від усього серця завдячуємо Вам, любі матері, за те, що даруєте найбільший в світі дар - життя, яке наповнюєте любов’ю, підтримкою і турботою!

Низько вклоняємось матерям, які виховали прекрасний цвіт нації, що зараз відстоює рідну землю в боротьбі з російським окупантом! Бажаємо якнайшвидше дочекатись своїх захисників живими і неушкодженими!

Молимося спільно з матерями, чиї сини поклали власне життя у цій великій боротьбі за українську волю й незалежність.

Нехай Божа Мати прихилить мирне небо над Україною і прожене злі сили з нашої землі!

Бажаємо Неньці-Україні, Матері українських Героїв, найшвидшої перемоги, миру, злагоди й процвітання!

З повагою - сільський голова Віктор ШЕПЕТА.