Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ!

12:12 15.06.2022

ПРО ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ

1. 30 квітня 2022 року набув чинності Закон України від 15.02.2022 р. №2040-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» (далі – Закон 2040). Що змінилося у правилах індексації пенсій згідно з цим законом?

14:56 09.06.2022

Щодо проведення спеціальних перевірок до перемоги України над російською федерацією

Відповідно до ч. 1 ст. 56 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком, проводиться спеціальна перевірка.

15:31 18.05.2022

Вебпортал Пенсійного фонду України — зручна форма отримання індивідуальних послуг громадян

В умовах цифрової трансформації суспільства актуальності набуває використання цифрових технологій в органах Пенсійного фонду України. Активно відбувається розвиток і впровадження цифрових технологій та форм доступу до баз даних. Цифровізація надає широкі можливості для трансформації системи публічного управління, зокрема, у сфері надання адміністративних послуг. Сьогодні громадяни мають можливість отримувати послуги, які надають органи державної влади та місцевого самоврядування дистанційно з допомогою кваліфікованого електронного підпису.

11:42 05.05.2022

Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно дотримання обмежень щодо запобігання корупції під час участі у обороні України

Згідно з Указом Президента України від 24.02.2022 № 65/2022, затвердженим Законом України від 03.03.2022 № 2105-IX, оголошено проведення загальної мобілізації.

11:41 05.05.2022