Оголошення!

29 червня 2021 року о 20:00 год у с.БІЛОБОЖНИЦЯ біля старого будинку культури відбудеться зустріч небайдужої молоді з представниками сільської ради та депутатом районної ради ЯРОСЛАВОМ ПЛІЩУКОМ з питання ремонту приміщення старого БК.

16:56 26.06.2021

У Білобожницькій громаді привітали дільничних офіцерів поліції з професійним святом

Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.  Вчора, до привітань доєднався голова громади Віктор Шепета, який привітав дільничного офіцера поліції, який обслуговує територію нашої громади із професійним святом.  Бажаємо всім Вам, шановні дільничні офіцери поліції, міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного спокою і миру. Нехай професіоналізм та справедливість будуть постійними супутниками Вашої нелегкої справи, а Господь Бог оберігає Вас у повсякденному житті.

20:55 19.06.2021

Напередодні Дня медичного працівника у Білобожницькій громаді привітали медиків

Цієї неділі своє професійне свято відзначатимуть медики. Керівництво Білобожницької громади на чолі з головою Віктором Шепетою та в.о. обов’язків керівника центру ПМСД Ярославом Пліщуком, сьогодні, привітали усіх медичних працівників нашої громади.

21:32 18.06.2021

До уваги шукачів роботи

Пропонуємо Вам ознайомитись із переліком актуальних вакансій, які подані роботодавцями до Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості станом на 17.06.2021 року.

08:23 18.06.2021