Повідомляємо!

Білобожницька сільська рада повідомляє, що сьогодні о 15:00 год. в населених пунктах Білобожницької громади буде проходити навчання з цивільної оборони (сирена).

12:41 26.05.2021

День матері відзначили у Джуринському будинку культури

День матері, мабуть, одне з найтепліших і найщиріших свят, адже кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

08:17 26.05.2021

Пам'ятаємо Героїв України!

До дня Героїв України працівниками КУ "Центр розвитку", впорядковано могилу Сотника Січових Стрільців - Семеона Кутного (уродженця с. Куровичі Золочівського району, Львівської області), який загинув у бою за с.Білобожницю та похоронений на Білобожницькому кладовищі.

13:09 24.05.2021

Інформація по призначенню житлових субсидій

Відділ соціального захисту населення Білобожницької сільської рад повідомляє, що  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій»,  призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

10:06 24.05.2021

Вшанування пам'яті Героїв України.

Вчора, 23 травня 2021 року, в День пам'яті Героїв України, заступник голови з виконавчих органів Тарас Білан, директор КУ "Центр розвитку" Василь Градовий, староста с. Джурин Михайло Чвіль вшанували пам'ять молитвою та запалили лампади на могилі загиблого Героя АТО Коцюка Руслана та чотара Січових Стрільців Миколи Шанайди, який загинув за волю України в 1919 році.

09:49 24.05.2021

Герої нашого краю!

Сьогодні, вшановуємо Героїв України всіх часів та епох, які віддали своє життя за нашу незалежність! Наша земля багата патріотами та героями, які споконвіку боронили та захищали її від загарбників. Сьогодні, не можемо не згадати Героїв нашого краю, які героїчно полягли та віддали найцінніше - своє життя!

15:25 23.05.2021