Роботи по благоустрою у Білобожницькій громаді продовжуються

За сприянням голови Віктора Шепети, роботи по благоустрою і надалі проводяться у нашій громаді. Сьогодні, на старому кладовищі с. Криволука, спільними зусиллями старости Слободяна Н.В., депутата Голодуна А.А., місцевих жителів та КП «Білобожниця» вдалося впорядковували територію кладовища, а саме почистити від зарослів та чагарників.

21:13 13.05.2021

У Білобожницькій громаді відбувся пісенний онлайн-конкурс присвячений Дню матері

Протягом цілого місяця на електронну скриньку КУ «Центр розвитку» конкурсанти із 18 населених пунктів Білобожницької громади відправляли відеоматеріали. Серед учасників різна вікова категорія, вид співу, склад виконавців.

19:46 13.05.2021

Вітаємо з Днем матері!

Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов. Немає нічого важливішого, ніж материнське серце. Немає нічого безціннішого, ніж материнське тепло.

11:15 09.05.2021

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ АТО КОЦЮКА РУСЛАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Сьогодні, 03 травня 2021 року, голова Білобожницької громади Віктор Шепета та директор КУ «Центр розвитку» Василь Градовий вшанували пам’ять українського військового, старшого лейтенанта, командира взводу розвідки 3-го батальйону 51-ї окремої мехбригади, Героя АТО Коцюка Руслана Володимировича.

17:55 03.05.2021