У Білобожниці відбулися святкові урочистості з нагоди свята Покрови

Напередодні державних свят: Дня захисника і захисниці України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці у Білобожниці відбулися святкові урочистості за участі духовенства, місцевої влади, працівників культури, дирекції школи, вчителів, вихователів дитячого садочку та усіх небайдужих жителів села.

16:16 13.10.2021

Відбувся стройовий вишкіл роїв серед шкільних команд Білобожницької громади

Вчора, 12 жовтня 2021 року, між дев’ятьма командами шкіл Білобожницької громади відбувся стройовий вишкіл роїв учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура») під гаслом: «Ми – діти козацького роду, ми – майбутні захисники України».

09:29 13.10.2021

Наша громада отримала благодійну допомогу

Цього тижня наша громада отримала благодійну гуманітарну допомогу від Бучацького Єпархіального управління УГКЦ для Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., Ридодубівської гімназії, Звиняцької гімназії ім.. М. Галущинського, дитячого садочку с. Білобожниця та КУ «Центр розвитку», а саме:

13:21 08.10.2021

Сьогодні у Білобожницькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася презентація документального фільму «Лицар обов’язку і чину – Михайло Галущинський».

Фільм для учнів старших класів та педагогічного колективу був презентований директором комунальної установи «Центр розвитку» Білобожницької сільської ради Василем Градовим.

08:44 08.10.2021

Вітаємо з нагородою!

Вітаємо директора КУ "Центр розвитку", керівника об'єднаного мішаного хору Білобожницької громади Василя Гнатовича Градового із почесною нагородою.

14:23 04.10.2021

Напередодні свята Дня працівників освіти у Білобожницькій громаді привітали вчителів з професійним святом.

У п’ятницю, 01 жовтня 2021 року, в колі дружньої освітянської родини відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя у приміщенні Будинку культури села Білобожниця.

09:45 04.10.2021

З Міжнародним днем музики!

У цей день ми вітаємо всіх тих, хто любить музику і присвятив їй своє життя, тих, хто пише музику і дарує її людям. Адже вона викликає прекрасні емоції і почуття.

10:01 01.10.2021

Вчора з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Білобожницькій громаді привітали бібліотекарів.

Святкова урочистість розпочалася із перегляду фільму "Лицар обов'язку і чину - Михайло Галущинський", де детальніше ознайомив нас із цією особистістю Василь Градовий, директор КУ "Центр розвитку" Білобожницької сільської ради.

09:09 01.10.2021