У Звинячі презентували фільм про Михайла Галущинського.

Вчора у Звиняцькому будинку культури пройшли заходи по відзначенню 143-ї річниці від дня народження Михайла Галущинського. З цієї нагоди відбулася презентація документального фільму «Лицар обов’язку і чину – Михайло Галущинський». Над фільмом працювала фірма ТО КП «Кінодністер» під керівництвом Степана Градового.

21:03 27.09.2021

ЗБІРНА КОМАНДА БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИЙМЕ УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ФУТБОЛУ (ЮНАКИ)

Спортивні секції з футболу нашої громади розпочали навчальний рік із приємної для всіх новини, адже юнаки 2007-2008 року народження (Білобожниця-Косів-Звиняч), об’єдналися у збірну команду «Білобожницька ОТГ» та будуть представляти нашу громаду на Обласному чемпіонаті у Дитячо-юнацькій футбольній лізі 2021-2022 рр. U-15.

09:42 21.09.2021

Учні Білобожницької громади відвідали Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Розпочався новий навчальний рік. Діти знову повернулися за парти у стіни рідних шкіл. І хоч не стертись ще у пам’яті враження від військово-патріотично гри «Сокіл»( «Джура»), яка проводились на початку літа, учні шкіл нашої громади знову отримали можливість поповнити свої знання із предмету «Захист України» та отримати неоціненний досвід під час навчальної екскурсії у ДНЗ Тернопільський професійний коледж з фізичною та військовою підготовкою.

08:36 20.09.2021

З Днем рятівника України!

Білобожницька сільська рада, щиро вітає із сьогоднішнім святом хоробрих, завжди рішучих та найвідважніших людей в нашій державі - рятівників!

09:34 17.09.2021

Організовано виставку шкільних осінніх композицій під гаслом «Україна – це ми!».

В рамках проведення заходів присвячених 30-ій річниці Незалежності України в приміщені Білобожницької сільської ради відділом освіти, молоді і спорту організовано виставку осінніх композицій «Україна – це ми!».

08:54 17.09.2021