23 червня - День державної служби України

Вітаю усіх державних службовців України із професійним святом – Днем державної служби! Міцного здоров`я Вам, миру, благополуччя, успіхів та нових звершень у роботі. А найголовніше, заслуженої шани та вдячності від людей!

12:04 23.06.2022

ПРОДОВЖУЄМО ГОДУВАТИ НАШУ АРМІЮ

Дякуємо Полівецькому старостинському округу за приготовлені продукти для наших захисників. Усе погружено та відправлено за місцем призначення.

12:01 23.06.2022

Держпослуги на Гіді, що необхідно для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Зібрали добірку всіх необхідних послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися.

16:18 21.06.2022

ВАЖЛИВО!

Повідомляємо, що 27 червня, у зв'язку з ремонтними роботами буде відключено електропостачання у селі Косів.

16:17 21.06.2022

З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Щирі вітання у цей день адресую вам, лікарям, медичним сестрам, фельдшерам, молодшому медичному та адміністративно-господарському персоналу з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

16:12 19.06.2022

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Незважаючи на складну ситуацію в країні, жителі села Білобожниця висадили патріотичну клумбу у формі серця. Цим же проявили ініціативу та внесли свою частинку серця, щоб стало затишніше у рідному селі.

16:07 17.06.2022

Напередодні Дня медичного працівника, який відзначають кожну третю неділю червня, хочемо привітати усіх медиків, а зокрема медичних працівників Білобожницької громади з їхнім професійним святом.

Незважаючи на вихідні і святкові дні, ви допомагаєте нам, рятуєте тяжкохворих, надаєте невідкладну медичну допомогу. Ваші умілі руки та чуйні серця творять добро, а інколи і справжні дива.

16:05 17.06.2022