День родини покликаний нагадати нам всім про сімейні цінності

Шановні жителі Білобожницької громади! Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День родини. Це відносно молоде свято і відзначаєтся в нашій країні з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування Дня родини має щорічний характер, тобто дата є незмінною. Щиро вітаємо Вас зі святом! Миру, щастя і добра вашим родинам!

09:50 08.07.2022

До уваги ТОВ, ПП, ФОП! Інформація для суб'єктів господарювання

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року N738 „Деякі питання надання грантів бізнесу” затверджено Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Просимо зацікавлених суб’єктів господарювання звернутися до Білобожницької сільської ради до 12 липня 2022 року, до 12.00 години, з обгрунтованою потребою у кількості саджанців (яблуні, груші, вишні, черешні, сливи, персика, абрикосу, обліпихи, ліщини, лохини та чорниці, малини, смородини, агрусу, ожини, порічки, суниці, винограду) з метою узагальнення інформації і планування потреби Міністерством аграрної політики та продовольства України.

08:37 08.07.2022

Шановні жителі Білобожницької громади! Щиро вітаємо Вас зі святом!

Різдво Іоанна Предтечі - одне з найважливіших християнських свят.  Шановні жителі Білобожницької громади! Щиро вітаємо Вас зі святом! Нехай і у Ваше життя цей світлий день увійде як час порятунку і поклоніння, щасливої благодаті і душевного спокою.      Вітаємо з Днем ангела всіх Іванів та Іванок! Нехай Ваші мрії здійсняться, а щирі молитви обов’язково будуть почуті на небесах. Щоб Ваш земний шлях був встелений зеленою травою і квітами радості, а з неба завжди світило сонце достатку і любові. Мирного неба усім нам над головою!

12:29 07.07.2022