ВАЖЛИВО!

Повідомляємо, що 13 липня, у зв'язку з ремонтними роботами, буде часткове відключення електропостачання з 9:00 до 16:00 у селі Палашівка.

11:11 07.07.2022

Запущено платформу для збору коштів United24 за ініціативи Президента України

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського, у співпраці з Кабінетом Міністрів та Міністерством цифрової трансформації, була запущена платформа для збору коштів United24. Мета ініціативи – об’єднання людей зі всього світу, що хочуть допомогти Україні.

15:21 29.06.2022

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг Цієї цифри Гід досяг за рік роботи.

Сьогодні на Гіді доступна інформація про понад 2200 держпослуг — про місце, терміни, вартість, результати їх отримання, а також необхідні документи та спосіб оскарження в разі потреби. Усі сервіси систематизовані за 18 категоріями й за 37 життєвими подіями та ситуаціями:

16:21 28.06.2022

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Сьогодні відзначаємо День Конституції України. День, коли наша Держава 1996 року отримала Головний документ, який закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

09:36 28.06.2022

У СЕЛІ ДЖУРИН ВІДКРИТО АПТЕЧНИЙ ПУНКТ

Сьогодні, 23 червня, в амбулаторії села Джурин запрацював аптечний пункт завдяки співпраці керівництва громади з директором Чортківського медичного коледжу Любомиром Біликом.

08:21 24.06.2022