Сьогодні Косів попрощався із захисником України

В неділю, 31 липня, жителі села Косів Білобожницької громади провели в останню путь захисника України, капітана Збройних сил України Недільського Петра Михайловича.  Траурна церемонія відбулась із військовими почестями. Попрощатись із воїном прийшли рідні, близькі, знайомі, військовослужбовці, представники влади, односельчани  загиблого.  Білобожницька громада  висловлює свої щирі співчуття родині захисника України! Пам‘ять про нього назавжди залишиться у серцях кожного з нас!

18:14 31.07.2022

Білобожницька громада завтра прощатиметься зі своїм  захисником

Повідомляємо Вам про ще одну сумну звістку, що після повернення із зони бойових дій помер капітан Збройних сил України Недільський Петро Михайлович, 1972 року народження, житель села Косів.  Висловлюємо найщиріші співчуття родині, друзям, односельцям та побратимам воїна. Він назавжди залишиться для нас щирою та привітною людиною, патріотом України. Сьогодні, 30 липня, відбудеться панахида о 21 годині. Чин похорону відбудеться в неділю, 31 липня, о 14 год 30 хв. у селі Косів. Просимо усіх небайдужих людей прийти і провести в останню путь Недільського Петра Михайловича.

18:55 30.07.2022

Нові норми бездимного законодавства

NO SMOKING FRIENDLY. НОВІ НОРМИ БЕЗДИМНОГО ЗАКОНОДАВСТВА: ЩО Й ДЕ ЗАБОРОНЕНО КУРИТИ З 11 ЛИПНЯ 2022 РОКУ «ДИМ — НЕВИДИМИЙ УБИВЦЯ»: ЧОМУ ПАСИВНЕ КУРІННЯ — ЦЕ РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я?

14:17 29.07.2022

Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни

Вiйна та негативнi соцiальнi наслідки, якi вона потягла, повністю змінили життя Українського народу, а також збільшили рiзноманiття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз.

13:41 29.07.2022