Дата: від до Скинути

ЖИТЕЛЬ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПЕРЕДАВ АВТОМОБІЛЬ УАЗ ДЛЯ ПОТРЕБ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Наприкінці березня Білобожницькою громадою було оголошено щодо жертводавця, який би допоміг у придбанні чи наданні готового автомобіля УАЗ (чи типу джип) для військових місцевої громади.

16:57 07.06.2022

ВАЖЛИВО!

Повідомляємо, що в четвер, 09 червня, у зв'язку з ремонтними роботами буде відключено електропостачання у селі Білобожниця.

14:14 07.06.2022

В Білобожницькій громаді пройшла виставка малюнків на тему " Хай буде мир! Хай весело сміються діти!".

Кожен з нас це особистість. Із своїми мріями, бажаннями, світоглядом. Та після 24 лютого український народ живе в одному вимірі. Одна мрія на всіх, одне бажання, одна молитва. Молитва за мир. Кажуть, найшвидше Бог прислухається до дитячих молитов. Бо вони найщиріші. І діти України щиро просять миру ! Ці прохання звучать на кожному кроці. В словах, піснях, малюнках.

14:02 06.06.2022

БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА ПРИДБАЛА ДЛЯ БІЙЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ФОРМУ

За бюджетні кошти Білобожницькою громадою закуплено 37 комплектів військового однострою для жителів нашої громади, які перебувають на службі у загоні територіальної оборони Чортківського району.

12:00 03.06.2022

ДІТИ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей було передано від Білобожницької сільської ради дітям окремих соціальних категорій (діти-сироти, діти з особливими потребами, діти учасників АТО/ОСС, діти, батьки яких мобілізовані і зараз воюють, діти-напівсироти) солодкі подарунки.

14:30 01.06.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБКУ ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА АГРОХІМІКАТАМИ

Повідомляємо, що ПАП «Дзвін» буде проводити обробку посівів соняшнику, кукурудзи, пшениці, ячменю, сої із застосуванням пестицидів та агрохімікатів в населених пунктах с.Звиняч, с.Скомороше, с. Косів.

14:14 01.06.2022