До уваги пасічників!

До уваги пасічників! ПАП «Дзвін»  повідомляє про проведення обприскування пшениці і ріпаку в селі Звиняч з 06.10.2022 по 11.10.2022р . Окроплення буде проводитися самохідним обприскувачем. Дякуємо за розуміння.

09:10 06.10.2022

ВІДНОВЛЕНО ПЕРЕРВАНИЙ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ШКОЛИ У СЕЛІ БУДАНІВ

Минулого року Фондом соціально-економічного розвитку за сприяння нородного депутата Миколи Люшняка, було виділено кошти для капітального ремонту з енергозбереженням та утепленням школи у селі Буданів. Ремонтні роботи розпочались в кінці 2021 року у зв’язку з настанням холодів, після чого були призупинені. Відновлення було заплановане на весну 2022 року, але через збройне вторгнення російських загарбників, виникло безліч проблем, зокрема, пов’язаних із фінансуванням. Таким чином, ремонт вимушений був призупинитися вдруге. На сьогоднішній час, з’явилась можливість відновлення роботи і завершення її по даному проєкту. Станом на зараз, ремонт відновлено. Було завершено утеплення фасаду та відремонтована частина даху. Загалом, було виділено майже 4 млн грн., 10% з яких становлять кошти Білобожницької сільської ради Також, додатково з бюджету громади виділено фінансові ресурси для нової огорожі та закуплена бруківка. Найближчим часом будуть проведені роботи з благоустрою пішохідної доріжки біля школи. Надзвичайно важливо пам’ятати про стан шкіл та якість навчання для підростаючого покоління, так як воно становить майбутнє нашої держави та нації!

16:57 28.09.2022