ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ БЛАГОВІЩЕННЯ!

Дата: 07.04.2023 09:08

7 квітня, за юліанським календарем, в Україні святкують одне з найзначніших церковних свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці.

За шануванням серед вірян, Благовіщення йде відразу після Великодня та Різдва Христового, тому що саме у цей день Архангел Гавриїл був посланий Богом в місто Назарет до Пресвятої Діви Марії і повідомив, що Господь обрав її бути Матір'ю Спасителя людства.

Найщиріші вітання сьогодні для прихожан та настоятелів Православної та Греко-католицької церков нашої громади! Нехай добра та радісна звістка, яку знаменує собою це свято, розсіє морок і осяє наші душі, сповіщаючи про найшвидше звільнення України від загарбників, остаточне звільнення від ворожого ярма й прихід довгоочікуваного миру!

З повагою, сільський голова Віктор ШЕПЕТА.