Виконком 06 вересня 2022 року

№88 Про виділення в окремий об’єкт нерухомого майна та присвоєння поштової адреси на нежитлові приміщення,  майновий комплекс, складські будівлі вул. Нагоринка, 1 А село Ромашівка Чортківського району Тернопільської області Власники – ПСП «Захід-Агро»

№89 Про виділення в окремий об’єкт нерухомого майна та присвоєння поштової адреси  на житлову квартиру вул. Лесі Українки, 11 квартира №1 село Білобожниця Чортківського району Тернопільської області Власники – Фенюк Тетяна Богданівна

№90 Про затвердження  актів  списання  літератури  з  бібліотечних  фондів   Білобожницької  сільської   ради

№91 Про організацію харчування  учнів закладів загальної  середньої освіти на 2022-2023 навчальний рік

№92 Про організацію харчування дітей в закладах дошкільної освіти Білобожницької сільської ради у 2022 році

№93  Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання новонародженої  дитини без згоди батька

№94 Про виділення в окремий об’єкт нерухомого майна та присвоєння поштової адреси на нежитлове приміщення,  адміністративний будинок вул. Шевченка, 1 А село Ромашівка Чортківського району Тернопільської області Власники – ПСП «Захід-Агро»

№97 Про внесення змін до "Програми підтримки народжуваності на території Білобожницької сільської ради" ( Програма  «Підтримка  народжуваності  на  території  Білобожницької   сільської  ради» )

№98 Про внесення змін до рішення сесії ""Про Білобожницький сільський бюджет на 2023 рік" №414 від 24.12.2022р."

№99 Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2022 року

№100 Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Білобожницької сільської ради на 2023 рік.