ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

ПРОЕКТУ РІШЕННЯ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

«Про встановлення податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки на території

Білобожницької сільської ради на 2022 рік»

Білобожницька сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Білобожницької сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Білобожницької сільської ради на 2022 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: враховуючи норми Бюджетного, Податкового  та Земельного кодексів України сільська рада має щорічно затверджувати рішення про місцеві податки, які будуть діяти лише протягом року на який прийняті. Для забезпечення надходжень від сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки до сільського бюджету рішенням встановлюються розміри ставок платникам податку.

Поштова та електронна адреса:

48530, Тернопільська область, Чортківський район, с.Білобожниця, вул.Л.Українки,34, E-mail: biloboznucya05@ukr.net.

Проект рішення Білобожницької сільської  ради «Про встановлення ставки земельного податку на території Білобожницької сільської ради на 2022 рік» та аналіз регуляторного впливу (АРВ) цього рішення відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» будуть розміщені 14.05.2021 року на офіційному веб-сайті Білобожницької сільської ради (https://bilobozhnicka-gromada.gov.ua) в підрозділі  у «Регуляторна діяльність» та у «Проекти регуляторних актів».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді до 16-00 14.06.2021 року від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до Білобожницької сільської ради

Проект Рішення

Додаток 1 (Про оподаткування податком)

Додаток 2 (Ставки податку)