БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

Про вилучення земельних ділянок, що знаходилась у користуванні громадян

                                                                                                                    проект

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

Від ___________ 2021 року                                                                   №______

с. Білобожниця

 

Про вилучення земельних ділянок,

що знаходилась у користуванні громадян

 

Розглянувши звернення громадян, відповідно до ст. 12, 19, 141, 142 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», ПКМ України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити земельні ділянки згідно поданих заяв:

  1.1. Площею 0,60 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Палашівка, яка знаходилась в користуванні Чубатого Володимира Івановича.

  1.2. Площею 0,35 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Ромашівка,  яка знаходилась у користуванні гр. Кастранець Світлани Петрівни.

  1.3. Площею 0,10 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Білобожниця,  яка знаходилась у користуванні гр. Сусяк Романії Онуфріївни.

  1.4. Площею 0,35 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Ромашівка,  яка знаходилась у користуванні гр. Камаш Анни Петрівни.

  1.5. Площею 0,20 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Ромашівка,  яка знаходилась у користуванні гр. Камаш Зіновія Івановича.

  1.6. Площею 0,50 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Білий Потік,  яка знаходилась у користуванні гр. Фаріон Оксани Михайлівни.

  1.7. Площею 0,16 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Полівці,  яка знаходилась у користуванні гр. Бойчук Миколи Дмитровича.

  1.8. Площею 0,20 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Білобожниця,  яка знаходилась у користуванні гр. Ільїв Володимира Миколайовича.

  1.9. Площею 0,4000 га, та 0,2550 га. (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Полівці, в урочищі «перша полоса коло ставу» та в урочищі «друга полоса коло ставу» яка знаходилась у користуванні гр. Годинюк Ярослави Павлівни.

  1.10. Площею 0,1400 га, та 0,2400 га. (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Ридодуби, в урочищі «за Сиваком пяті гони» та в урочищі «за фосою другі гони» яка знаходилась у користуванні гр. Підперигори Ганни Збихівни.

  1.11. Площею 0,40 га, (цільове призначення  01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення) за адресою: с. Ридодуби в урочищі «за Сиваком треті гони» яка знаходилась у користуванні гр. Гах Галини Григорівни.

              2. Перевести дані земельні ділянки в категорію земель запасу Білобожницької сільської ради, (цільове призначення згідно КВЦПЗ – 01.03 – для ведення особистого селянського господарства, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення).

           3. Відділу архітектури та земельних відносин   Білобожницької сільської ради внести відповідні дані до земельно-кадастрової документації по зазначеній земельній ділянці.

          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.)

 

Сільський голова                                                                          Віктор ШЕПЕТА 

 Задорожна Н.В. 

 Білан Т.Б.

 Смеречинська Л.І.

 Пеляк В.С.

 Глущук У.І.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь