Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

СЬОМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від  ____________  2021 року                                                                       №_____

с.Білобожниця

Про надання дозволу громадянам на складання

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяви громадян, відповідно до ст. 12, 19, 81, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність (оренду) громадянам:

1.1. Швець Марії Володимирівні  для ведення особистого селянського господарства:

площею 0,22 га в с. Косів  Чортківського району Тернопільської області у власність.

площею 0,38 га в с. Косів  Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.2. Говорусі Оресті Михайлівні  для ведення особистого селянського господарства площею 0,6466 га в  с. Звиняч Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.3. Огродзінська Ганні Йосипівні  для ведення особистого селянського господарства:

площею 0,2500 га в с. Папірня Чортківського району Тернопільської області у власність.

площею 0,5056 га в с. Папірня  Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.4. Петрів Івану Петровичу  для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га в  с. Буданів Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.5. Петрів Наталії Петровичу  для ведення особистого селянського господарства площею 0,3100 га с. Буданів Чортківського району Тернопільської області у власність.

1.4. Зеніній Світлані Степанівні  для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га в  урочищі «Кримінна» с. Буданів Чортківського району Тернопільської області у власність.

П.п. 1.11 п. 1 рішення сесії Білобожницької сільської ради від 04 червня 2021 року № 226 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської  Чортківського району Тернопільської області» вважати таким що втратив чинність.

2.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Копію рішення направити заявникам.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинську Л.І.) та відділ економічного, земельного та комунального розвитку.

Сільський голова                                                                          Віктор ШЕПЕТА

Задорожна Н.В.

Білан Т.Б.