Чортківське відділення Фонду соціального страхування

Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області

У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області та його відділення знаходяться у зоні активних бойових дій, тому не можуть в повному обсязі виконувати свої функції за місцем розташування.

09:59 05.05.2022

Е-лікарняні можна оплачувати без зміни статусу на «готовий до сплати»

Після відновлення роботи Електронного реєстру листків непрацездатності, доступ до якого призупинявся на початку війни, деякі електронні лікарняні залишились у статусі «закритий» попри вичерпання строків.

09:58 05.05.2022

Увага! Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області

У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації більшість відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області знаходяться у зоні активних бойових дій і наразі не мають можливості виконувати свої функції в повному обсязі.

09:57 05.05.2022

Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот „Знайди рідних”

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

09:56 05.05.2022

На час війни призначити лікарняні можна на підставі листка на роздрукованому бланку: як подати заяву-розрахунок

Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.

09:56 05.05.2022

Лікарняні українським працівникам, з якими через війну призупинили трудовий договір, заплатить росія

В умовах воєнного часу українські роботодавці можуть призупинити дію трудового договору зі своїми працівниками – у такому випадку працівник тимчасово припиняє виконувати роботу, однак трудові відносини зберігаються.

09:55 05.05.2022

З початку війни Фонд виплатив лікарняні для пів мільйона українців

Майже два мільярди гривень лікарняних було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомоги по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тисячі українців з усіх куточків України, зокрема зон активних бойових дій.

09:38 05.05.2022

09:37 05.05.2022

Е-лікарняні можна оплачувати без зміни статусу на «готовий до сплати»

09:37 05.05.2022