Чортківське відділення Фонду соціального страхування

Постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій працівники забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Із початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах Тернопільської області, на щастя, не зафіксовано випадків травмування працівників. Та на підприємствах України зафіксовано 107 випадків травмування та/або смерті працівників внаслідок бойових дій, більшість з яких групові.

15:35 18.05.2022

Потерпілі на виробництві отримали від ФССУ майже 1 млрд грн підвищених страхових виплат

Упродовж квітня Фонд соціального страхування України виплатив для потерпілих на виробництві та членів їх родин майже 1 мільярд гривень щомісячних страхових виплат – виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для понад 190 тисяч осіб.

15:34 18.05.2022

З початку війни Фонд виплатив 4,4 млн грн допомог на поховання родинам померлих працівників

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує у повному обсязі здійснювати для українців всі види виплат матеріального забезпечення. Зокрема, штатно фінансуються допомоги на поховання.

14:24 09.05.2022

Щороку 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці

Однак цього року в Україні він ознаменований як ніколи підвищеними ризиками та смертельною загрозою для працівників усіх сфер. Тож сьогодні українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги.

10:02 05.05.2022

Формуємо нове ставлення до безпеки праці

«Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» - це не просто цьогорічне гасло Всесвітнього дня охорони праці. Це не лише кампанія, запроваджена Міжнародною організацією праці в рамках тижня чи місяця.

10:02 05.05.2022

Фонд виплатив пів мільярда гривень декретних допомог за час війни

Допомога по вагітності та пологах виплачується Фондом соціального страхування України попри воєнний стан, евакуацію працівниці, неможливість формування роботодавцем заяви та навіть у разі виходу у декрет після призупинення дії трудового договору на час війни.

10:00 05.05.2022

З початку війни Фонд виплатив лікарняні для пів мільйона українців

Майже два мільярди гривень лікарняних було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомоги по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тисячі українців з усіх куточків України, зокрема зон активних бойових дій.

09:59 05.05.2022