Чортківське відділення Фонду соціального страхування

Ким замінити комісії з соціального страхування та як призначати допомоги за лікарняними

З 01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якою було внесено ряд змін до розрахунку і призначення допомог за лікарняними.

10:35 26.01.2023

У 2022 році українці отримали 29 мільярдів гривень виплат за державним соціальним страхуванням

Система соціального страхування України витримала всі виклики повномасштабного вторгнення – виплати лікарняних і декретних допомог, допомог на поховання, щомісячних та одноразових страхових виплат тощо не призупинялись попри бойові дії.

Реорганізація: куди подавати заяви-розрахунки з 01 січня

З 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду – відтепер саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. ФССУ перебуває в процесі припинення.

10:34 26.01.2023

У минулому році виявили необґрунтовано видані чи продовжені лікарняні на 4,5 мільйона гривень

Впровадження в Україні електронного реєстру листків непрацездатності дозволило значно зменшити кількість помилок і зловживань при видачі лікарняних. Однак випадки порушення інструкцій при заповненні (в обігу досі знаходиться біля 4% паперових листків) і видачі лікарняних все ще трапляються та можуть призвести до надмірних видатків.

10:34 26.01.2023

ФССУ передає функції соціального страхування до Пенсійного фонду

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку передаються Пенсійному фонду України.

10:33 26.01.2023

ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат – потерпілим направлено 900 млн грн упродовж грудня

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин вчасно отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати.

17:11 21.12.2022