Чортківська філія Тернопільського ОЦЗ

Кому роботодавці готові платити найбільше

28 червня 2023 року Чортківська філія Тернопільського обласного центру зайнятості пропонувала шукачам роботи 48 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 2% із заробітною платою вищою від середньої по області.

16:46 29.06.2023

40 млн грн мікрогрантів спрямовано на реалізацію проєктів учасників програми єРобота на Тернопільщині

У Тернопільській області зараз реалізується 167 успішних проєктів учасників програми єРобота, зокрема з отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Кожен з них отримав чи отримає грантову допомогу від 75 до 250 тис. грн на загальну суму майже 40 млн грн. Втілення цих проєктів дасть змогу створити понад 420 нових робочих місць. З них 7 чортківських підприємців отримали 1,75 млн грн. під створення 15 робочих місць.

11:02 14.04.2023

Робота є! На ринку праці потрібні кухарі

За 3 місяці 2023 року у Чортківську філію Тернопільського обласного центру зайнятості роботодавці подали 9 вакансій кухарів, середня зарплата - 6920 грн.

11:01 12.04.2023

Топ 10 березневих вакансій та зарплат

У березні 2023 року за даними Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості найбільшою є потреба у професіоналах, кваліфікованих робітниках з інструментом, робітниках з обслуговування устаткування та машин, працівниках сфери торгівлі та послуг.

10:02 23.03.2023

Понад 120 робочих місць вже створено на Тернопільщині завдяки мікрогрантам

У Тернопільській області зараз реалізується 149 успішних проєктів учасників програми єРобота, зокрема з отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, в тому числі, 6 бізнес планів – роботодавцями міста Чорткова. Кожен з них отримав чи отримає грантову допомогу від 75 до 250 тис. грн на загальну суму майже 36 млн грн. Втілення цих проєктів дасть змогу створити понад 370 нових робочих місць. З них чортківські підприємці отримали 1,5 млн грн. під створення 13 робочих місць.

08:48 17.03.2023

Безробітні жителі Тернопільщини з малозабезпечених сімей можуть отримати 100 тисяч гривень на власну справу

Цьогоріч відновлено державну програму «Рука допомоги», учасники якої - непрацюючі малозабезпечені, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям і зареєстровані як безробітні. Вони зможуть оформити на трирічний термін кредит на відкриття та розвиток бізнесу. Максимальна сума допомоги складає 100,5 тисячі гривень (до 15 мінімальних зарплат на початок 2023 року).

10:56 08.03.2023

На організацію громадських робіт для безробітних на Тернопільщині вже передбачено більше 1,1 млн грн

Із кожною з 55 об’єднаних територіальних громад Тернопілля місцеві підрозділи служби зайнятості області уклали угоди про співпрацю, де, зокрема, передбачено одну з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організацію громадських робіт.

08:43 08.03.2023