Чортківська філія Тернопільського ОЦЗ

Роботодавці Тернопільщини! Якщо Ви облаштували робоче місце для працевлаштованої особи з інвалідністю - отримайте компенсацію!

За облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю I та II групи роботодавці можуть отримати компенсацію від Державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

10:56 26.09.2023

У сфері дошкільної освіти є вакансії!

Щороку в останню неділю вересня, у Всеукраїнський день дошкілля, звучать слова подяки працівникам дошкільних закладів освіти: вихователям, помічникам та асистентам вихователів, музкерівникам та ін. Від їх професіоналізму, терпіння, мудрості, уваги до внутрішнього світу дитини залежить наше майбутнє!

10:55 22.09.2023

Роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців, уже отримали 1,6 млн грн компенсацій

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) роботодавці можуть отримати компенсації від державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

09:13 14.09.2023

На Чортківщині є більше 20 вакансій для освітян

1 вересня – День знань. В Україні працює майже 800 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців закладів освіти. Вони виховують мільйон дошкільнят, навчають п’ять мільйонів школярів, викладають майбутній фах трьом мільйонам студентів.

15:51 31.08.2023

На Чортківщині є робота для швачок

З початку 2023 року роботодавці подали у Чортківську філію Тернопільського обласного центру зайнятості 6 вакансій для швачок, в т.ч. актуальні станом на 07 серпня - 4 вакансії із зарплатою до 10 тис. грн.

14:10 11.08.2023

На Тернопільщині є робота для будівельників

У другу неділю серпня - День будівельника. Будівництво є однією з найважливіших галузей народного господарства. В Україні працівники більше 200 професій задіяні у спорудженні будівель різних видів і призначення. Попит на таких фахівців є завжди.

14:00 11.08.2023