Виконком 04 травня 2022 року

№38 Про стан розгляду звернень  за  І-ий  квартал  2022 року

№39 Про  роботу  секретаря  виконавчого  комітету  за  2021  рік та  1-ий  квартал  2022  року

№40 Про  добровільне  формування  цивільного  захисту Білобожницької  сільської  ради (Додаток до  рішення  виконавчого  комітету від  04  травня   2022  року   № 40)

№41 Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей

№42 Про  затвердження  Програми  «Облаштування місць для перебування тимчасово переміщених осіб, які вимушені покинути місця постійного проживання у зв’язку з військовою агресією  Російської Федерації»

№43 Про  внесення  змін  до  « Програми  підтрими  підрозділів  територіальної  оборони  та  Збройних  Сил  України»

№44 Про внесення змін до рішення сесії «Про Білобожницький сільський бюджет на 2022рік» №414 від 24.12.2021р.