Виконком 04 10 2022

№106 Про зміну поштової адреси на будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами вул. ХХХХХХХ  село ХХХХХХХ Чортківського району. Власники – ХХХХХХХХ

№109 Про надання дозволу дарування ХХХХХХХХХ житлового будинку з господарськими  будівлями  та спорудами, та земельної ділянки  для обслуговування житлового будинку під  господарськими будівлями  і спорудами (присадибна ділянка) своїй онучці  ХХХХХХХХХХ

№110  Про надання дозволу дарування  ХХХХХХХХХ 1/4 частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель та споруд своїй сестрі ХХХХХХХХХХХ

№111 Про надання дозволу дарування  ХХХХХХХХХХ 1/4 частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель та споруд своєму брату, ХХХХХХХХХХХХХ

№112 Про призначення ХХХХХХХХХХХ відповідальною особою за життя , здоров’я  та виховання ХХХХХХХХХХХХХХ

№113 Про визначення  місця проживання  неповнолітнього ХХХХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ року народження.

№114 Про надання дозволу на видалення зелених  насаджень на території  Білобожницької    сільської  ради

№115 Про  благоустрій  населених  пунктів  Білобожницької  ОТГ: вул. Миру  с.Косів  Чортківського  району  Тернопільської  області (додаткові  роботи) ( аварійно-відновлювальні  роботи)

№117 "Про внесення змін до рішення сесії "Про Білобожницький сільський бюджет на 2022 рік" №414 від 24.12.2021р."