№115 Про  благоустрій  населених  пунктів  Білобожницької  ОТГ: вул. Миру  с.Косів  Чортківського  району  Тернопільської  області (додаткові  роботи) ( аварійно-відновлювальні  роботи)

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

04 жовтня  2022 року                                                                                    № 115

с. Білобожниця

З метою забезпечення громадської безпеки та порядку на території  Білобожницької  громади, виконавчим комітетом Білобожницької  сільської  ради  вирішено здійснити заходи щодо не розголошення інформації, яка під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу. Тому, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» та беручи до уваги Указ Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), Указ Президента України від 17.05.2022 №341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану», Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», Постанови Кабінету міністрів України від 28.02.2022р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (із змінами), розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 24.02.2022 № 91/01.02-01 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Тернопільській області» та Рішення Ради оборони Тернопільської області від 14.07.2022 №72 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області», виконавчий комітет  Білобожницької  сільської  ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити титульний  список  з  благоустрою  населеного  пункту  Білобожницької територіальної  громади: вул.Миру с.Косів  Чортківського  району  Тернопільської  області ( додаткові  роботи)  (аварійно-відновлювальні  роботи)
  2. Затвердити  дефектний  акт   щодо  благоустрою  населеного  пункту  Білобожницької територіальної  громади: вул.Миру с.Косів  Чортківського  району  Тернопільської  області ( додаткові  роботи)  (аварійно-відновлювальні  роботи).
  3. Затвердити кошторисну документацію благоустрою  населеного  пункту  Білобожницької ОТГ:  вул.Миру с.Косів  Чортківського  району  Тернопільської  області ( додаткові  роботи)  (аварійно-відновлювальні  роботи).
  4. Затвердити    об’єкт  щодо надання послуг із благоустрою населених пунктів на території Білобожницької  територіальної  громади  та  обсяг  їх  фінасування :

- (додаткові  роботи ) аварійно-відновлювальні  роботи  вул.Миру  с.Косів  Чортківського  району  Тернопільської  області – кошторисна  вартість 475,2000  грн.

1. Комунальному підприємству КП «Білобожниця» під час здійснення закупівель та укладення договорів по благоустрою об’єктів населених пунктів керуватися положеннями Постанови Кабінету міністрів України від 28.02.2022р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (із змінами).
  2. Уповноважити директора комунального підприємства «Білобожниця»  Скорого  Володимира  Михайловича  укладати договори з суб’єктами господарювання із наданими найбільш економічно вигідними ціновими пропозиціями щодо надання послуг із благоустрою населених пунктів згідно затвердженого переліку об’єктів, з обов’язковим дотриманням положень Постанови Кабінету міністрів України від 28.02.2022р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (із змінами).
  3. Враховуючи Рішення Ради оборони Тернопільської області від 14.07.2022р. №72 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області», визнати, що інформація про характеристики затверджених переліком об’єктів дорожньої інфраструктури, місце і час виконання аварійно-відновлювальних робіт (послуг) є інформацією, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу громадській безпеці і порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника  відділу житлово-комунального господарства, економічного розвитку, інфраструктури та цивільного захисту Білобожницької сільської ради  Братківа  І.М.

Сільський  голова                                                                    Віктор  ШЕПЕТА