БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

Дванадцята сесія сьомого скликання

 

 

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дванадцята сесія

сьомого скликання

РІШЕННЯ

                        від 23 грудня 2016 року                                      с. Білобожниця                                    № 247

Про сільський бюджет 

на 2017 рік

         Розглянувши висновки і рекомендації постійних комісій сільської ради з питань бюджету, керуючись статтями 14,23,78,97,101 Бюджетного кодексу України, відповідно до пунктів 22,23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

     1. Визначити на 2017 рік:

- доходи сільського бюджету у сумі 13 865 800,00 грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету 13 795 800,00 грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 70 000,00 грн., згідно з додатком № 1 цього рішення;

 - видатки сільського бюджету у сумі 13 865 800,00 грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету 13 795 800,00 грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 70 000 гривень згідно з додатком №2 цього рішення;

     2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 50 000 гривень.

     3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.

     4. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

 оплата праці працівників бюджетних установ;

 нарахування на заробітну плату;

 придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

 забезпечення продуктами харчування;  оплата енергоносіїв;

     5. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевої (регіональної) програми у сумі 100 000, 00 грн. згідно з додатком №3 до цього рішення.

     6. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право сільському голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

     - позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

      7. Головному розпоряднику коштів місцевого бюджету та керівникам бюджетних установ забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

       8. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2017 рік: до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

       9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.

       10. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.

       11. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату (грошове забезпечення), включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу лише в межах фонду заробітної плати (грошового забезпечення) затвердженого для бюджетних установ кошторисах або планах використання бюджетних коштів.

       12. Надати право сільському голові в процесі виконання сільського бюджету ,у виняткових випадках, за обгрунтованим поданням керівників бюджетних установ здійснювати перерозподіл видатків за кодом функціональної класифікації в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному фонду сільського бюджету,а перерозподіл бюджетних призначень за кодами функціональної класифікації у межах загального обсягу головного розпорядника коштів сільського бюджету по загальному фонду за погодженням із постійною комісією сільської ради з питань бюджету.

        13.В процесі виконання сільського бюджету розміщувати тимчасово вільні кошти сільського бюджету на депозитних рахунках в установах банку з наступним їх поновленням до кінця року за погодженням постійної комісії сільської ради з питань бюджету у відповідності до порядку,визначеного Кабінету Міністрів України.

         14. Додатки № 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

         15. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів.

                   

     Сільський голова                                                                                                                                   Я.Л.Греськів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь