Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  «Чортківська центральна комунальна міська лікарня» Чортківської міської ради на 2021 рік.

Рішенням сесії Білобожницької сільської ради №95 від 23.01.2021р.

Паспорт програми

1.

Ініціатор розробки програми

КНП Чортківська ЦКМЛ

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення програми

Бюджетний кодекс України, закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

3.

Розробник програми

Білобожницька сільська рада

4.

Співрозробники програми

Фінансовий відділ Білобожницької сільської ради, КНП Чортківська ЦКМЛ Чортківської міської ради

5.

Відповідальний виконавець програми

КНП Чортківська ЦКМЛ Чортківської міської ради

6.

Учасник програми

КНП Чортківська ЦКМЛ Чортківської міської ради

7.

Термін реалізації програми

8.

Перелік місцевих бюджетів, з яких залучаються кошти на виконання програми

Бюджет Білобожницької сільської ради

9.

Очікуваний обсяг фінансування програми

54 864,00грн.

9.1.

Кошти сільського бюджету

54 864,00грн,

9.2.

Кошти інших джерел

0,00грн.

1. Загальні положення

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  «Чортківська центральна комунальна міська лікарня» Чортківської міської ради на 2021 рік розроблена на виконання статті 91 Бюджетного кодексу України, з дотриманням вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» для забезпечення своєчасного та безперервного надання населенню медичних послуг, дасть змогу своєчасно оплачувати видатки за енергоносії, забезпечення проведення медичних оглядів працівників бюджетних установ, своєчасне відшкодування пільгових пенсій, забезпечить роботу військово-лікарських комісій.

1. Мета та завдання програми

Метою програми є:

• Забезпечення надання населенню належних медичних послуг;
  • Забезпечення зниження захворюваності;
  • Покращення матеріально-технічної бази;
  • Своєчасне відшкодування ПФУ пільгових пенсій;
  • Забезпечення роботи ВЛК;
  1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма

Ключовими проблемами охорони здоров’я є:

• Недостатнє медикаментозне і матеріально-технічне забезпечення закладів охорони здоров’я;
  • Недостатність фінансових ресурсів для забезпечення ефективної діяльності  системи охорони здоров’я;
  • Морально та фізично застаріла технічна база закладів;
  • Недосконала організація системи надання медичних послуг;
  • Витрати, які не входять в програму медичних гарантій, але проводяться за рахунок закладу охорони здоров’я.
  1. Заходи з реалізації програми

Реалізація програми здійснюється шляхом запровадження заходів, спрямованих на розв’язання проблеми та досягнення мети:

3.1. надання КНП Чортківська ЦКМЛ фінансово-економічних розрахунків, щодо необхідності виділення коштів.

3.2. розгляд структурними підрозділами Білобожницької сільської ради направлених матеріалів, прийняття рішень про необхідність фінансування та підготовка проекту рішення сільської ради, щодо виділення коштів за рахунок сільського бюджету.

3.3. Прийняття відповідного рішення Білобожницькою сільською радою.

3.4. Забезпечення КНП Чортківська ЦКМЛ прийнятого сільською радою рішення та використання виділених коштів за цільовим призначенням.

5. Фінансова забезпеченість програми

Фінансова підтримка КНП Чортківська ЦКМЛ здійснюється шляхом надання поточних трансфертів, у вигляді іншої субвенції, за рахунок коштів загального фонду сільського бюджету.

Обсяги та джерела фінансування:

Джерела фінансування

Призначення видатків

Обсяг фінансування

Білобожницький сільський бюджет

Відшкодування пільгових пенсій ПФУ

31 212,00грн.

Білобожницький сільський бюджет

Забезпечення діяльності ВЛК

23 652,00грн

23 652,00грн.

Всього:

54 864,00грн.

6. Очікувані результати

Виконання програми дасть можливість покращити якість надання послуг, забезпечить функціонування  ВЛК, відшкодування пільгових пенсій ПФУ за працівників КНП Чортківська ЦКМЛ, які є жителями Білобожницької сільської територіальної громади, забезпечити безперебійну роботу закладу.

7. Контроль та управління виконанням програми

Контроль за виконанням даної програми здійснюють постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Білобожницької сільської ради (Голова комісії А.Голодун).

Секретар ради                                                                   Надія Задорожна