Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Білобожниця» Білобожницької сільської  ради в новій редакції

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

___________________  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

__  квітня 2023 року                             с. Білобожниця

Про затвердження Статуту Комунального
підприємства «Білобожниця»
Білобожницької сільської  ради в новій редакції

Відповідно до ст.17, п.30 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.78 Господарського кодексу України, ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги звернення директора Комунального  підприємства «Білобожниця» Білобожницька сільська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1.Визнати таким що втратило чинність п.2 рішення Білобожницької сільської ради №277 від 05 травня 2017 року.

2.Затвердити Статут Комунального підприємства «Білобожниця» Білобожницької сільської ради у новій редакції (додається)
3.Директору Комунального підприємства «Білобожниця» Білобожницької сільської  ради (Скорому В.М.) здійснити заходи щодо реєстрації Статуту в новій редакції.
4.
Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на Постійну комісію з питань благоустрою,комунальної власності, житлово - комунального       господарства, енергозбереження та транспорту Білобожницької  сільської ради (Білас І.Л.)

Сільський голова                                                                      Віктор ШЕПЕТА

Надія ЗАДОРОЖНА

Володимир ПЕЛЯК