Про внесення змін до рішення сесії "Про Білобожницький сільський бюджет на 2024 рік" №851 від 19.12.2023р.

П Р О Є К Т

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

_______________ СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

___ липня  2024р.                              №____                              с. Білобожниця

Про внесення змін до рішення сесії

«Про Білобожницький сільський бюджет

на 2024рік» №851 від 19.12.2023р.

Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Департаменту фінансів Тернорпільської ОВА від 30.05.2024р. №1.1-17/770, лист відділу освіти, молоді та спорту, КУ «Центр розвитку», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, Білобожницька сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Направити на видатки загального фонду сільського бюджету на 2024 рік 104 700,00грн. вільних залишків коштів загального фонду сільського бюджету, що утворилися станом на 01.01.2024 року.
  1. Збільшити обсяг видатків загального фонду сільського бюджету на 2024 рік. А саме:

- За рахунок вільного залишку коштів загального фонду бюджету, що утворилися станом на 01.01.2024 року                                                      104 700,00грн.

2.1. Відділ освіти, молоті та спорту Білобожницької сільської ради

Збільшити асигнування на:                                                      69 100,00грн.

З них на:

Поточні видатки (КЕКВ 2210)                                                21 100,00грн.

В тому числі:

ТПКВКМБ 0611010 «Надання дошкільної освіти»               21 100,00грн.

(Для облаштування укриття в ЗДО)

Поточні видатки (КЕКВ 2210)                                                48 000,00грн.

В тому числі:

ТПКВКМБ 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету»                  48 000,00грн.

(для облаштування укриття в ЗЗСО)

2.2. Білобожницька сільська рада

Збільшити асигнування на:                                                      35 600,00грн.

З них на:

Поточні видатки (КЕКВ 2210)                                                35 600,00грн.

В тому числі:

ТПКВКМБ 0114060 «Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів»               35 600,00грн.

(Для облаштування укриття в СБК сіл Буданів та Полівці)

3. Затвердити зміни до фінансування Білобожницького сільського бюджету на 2024 рік згідно з додатком 1 до цього рішення.

4. Внести зміни до текстової частини рішення Білобожницької сільської ради №916 від 04.04.2024, а саме: пункт 12 рішення виключити.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Голова комісії А.Голодун).

Сільський голова                                                            Віктор ШЕПЕТА

Підготував:

Начальник фінансового відділу

Білобожницької сільської ради                                                     Сергій БІЛАС

Погоджено:

Секретар ради                                                                                 Надія ЗАДОРОЖНА

В.о. директора КУ «Центр розвитку»                                          Назарій ПИВОЩУК

Начальник відділу освіти, молоді

та спорту Білобожницької сільської ради                                    Наталія ШУШКО